Politike
  6 orë më parë

  Edi Rama drekë private presidentin kroat, mediat atje zbulojnë sk andalin: Çfarë i bën bashkë dy politikanët, dhe hijet e një tenderi të dyshimtë

  Mediat në Kroaci kanë shkruar lidhur me vizitën e presidentit të tyre Zoran Milanović në…
  Aktualitet
  9 orë më parë

  “Po nga nxjerrin qumështin e nënës nga hunda”, pala greke vazhdon u bën keq shqiptarëve/ Ja sa ka shkuar rradha e makinave në Kakavijë

  “Po nga nxjerrin qumështin e nënës nga hunda”, pala greke vazhdon u bën keq shqiptarëve/…
  Stil
  1 ditë më parë

  Nga pishina luksoze Adelina ekspozon trupin si sirenë (FOTO)

  Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri arrin të jetë një femër mjaftë e formësuar, ku linjat e…
  Sport
  1 ditë më parë

  “Bom ba” e merkatos/ Mesi dhe Ronaldo në një ekip? Portugezi drejt Barcelonës

  Ëndrra e shumë tifozëve për të parë Leo Mesin dhe Kristiano Ronaldon në një ekip,…
  Sport
  1 ditë më parë

  Dafina martohet me Dj Geek? Këngëtarja vesh fustanin e bardhë

  Ëndrra e shumë tifozëve për të parë Leo Mesin dhe Kristiano Ronaldon në një ekip,…
  Stil
  1 ditë më parë

  Dafina martohet me Dj Geek? Këngëtarja vesh fustanin e bardhë

  Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri i ka fshirë të gjitha postimet në profilin e saj…
  Stil
  2 ditë më parë

  Krahasimi tronditës/ Kush është transformuar më shumë, Xhensila apo Luana

  Pas publikimit të videoklipit të fundit të këngës të Luana Vjollcës ajo që bie në…
  Sport
  2 ditë më parë

  Vetëm pak ditë përpara çerek finales së Champions League, Barcelona konfirmon rastin me korona

  Barcelona ka konfirmuar se një lojtar ka rezultuar poztiv me koronavirus, përpara çerekfinales së tyre…
  Lajme
  2 ditë më parë

  Fier-Vlorë: ‘Golf-i’ del nga rruga dhe bie në kanal, plagoset pasagjerja

  Vlorë,Rreth orës 12:56, në autostradën Fier-Vlorë pranë fabrikës së kripës, automjeti tip Golf me drejtues…
  Lajme
  3 ditë më parë

  Kush është presidenti i parë që do marrë vaksinën ruse kundër COVID-19: I besoj Putinit!

  Ka dhënë jo pak shpresë zbulimi i vaksinës së koronavirusit nga shteti rus.   Pas…
   Politike
   6 orë më parë

   Edi Rama drekë private presidentin kroat, mediat atje zbulojnë sk andalin: Çfarë i bën bashkë dy politikanët, dhe hijet e një tenderi të dyshimtë

   Mediat në Kroaci kanë shkruar lidhur me vizitën e presidentit të tyre Zoran Milanović në Shqipëri, me ftesë personale të…
   Aktualitet
   9 orë më parë

   “Po nga nxjerrin qumështin e nënës nga hunda”, pala greke vazhdon u bën keq shqiptarëve/ Ja sa ka shkuar rradha e makinave në Kakavijë

   “Po nga nxjerrin qumështin e nënës nga hunda”, pala greke vazhdon u bën keq shqiptarëve/ Ja sa ka shkuar rradha…
   Stil
   1 ditë më parë

   Nga pishina luksoze Adelina ekspozon trupin si sirenë (FOTO)

   Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri arrin të jetë një femër mjaftë e formësuar, ku linjat e saj arrijnë të komentohet gjithmonë.…
   Sport
   1 ditë më parë

   “Bom ba” e merkatos/ Mesi dhe Ronaldo në një ekip? Portugezi drejt Barcelonës

   Ëndrra e shumë tifozëve për të parë Leo Mesin dhe Kristiano Ronaldon në një ekip, ka mundësi të realizohet për…
   Back to top button
   Close
   Close