Politike

Edi Rama drekë private presidentin kroat, mediat atje zbulojnë sk andalin: Çfarë i bën bashkë dy politikanët, dhe hijet e një tenderi të dyshimtë

Mediat në Kroaci kanë shkruar lidhur me vizitën e presidentit të tyre Zoran Milanović në Shqipëri, me ftesë personale të…

Read More »

Kush është presidenti i parë që do marrë vaksinën ruse kundër COVID-19: I besoj Putinit!

Ka dhënë jo pak shpresë zbulimi i vaksinës së koronavirusit nga shteti rus.   Pas Rusisë, është presidenti i Filipineve…

Read More »

Shfaqet Edi Rama/ I relaksuar dhe me eskortën, ja ku po i kalon pushimet

Prej pak ditësh përflitet se kryeministri Edi Rama ndodhet me pushime në jug të vendit, ndërsa nuk ka pasur asnjë…

Read More »

A Refined Seattle Restaurant, Hold the Table Linens

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

Quinoa new recipes, feta & broad bean salad

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

Cooking with kids – how to get them involved

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

6 Ways Drinking Warm Water Can Heal Your Body

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

Ice Cream Maker Free Chocolate

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

Growing vegetables at home, six of the best

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

At Value-Focused Hotels, the Free Breakfast Gets Bigger

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »
Back to top button
Close
Close